Reklama

Kolizja na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Sikorskiego [FOTO]

29/01/2015 08:50

Wczoraj po godz. 15.00, w Łomży na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego, doszło do kolizji dwóch aut. Choć na miejscu zjawiła się karetka pogotowia, to po przebadaniu jednego z uczestników kolizji okazało się, że nie ma konieczności przewiezienia go do szpitala i zdarzenie nie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Sprawcą, a właściwie sprawczynią kolizji była kobieta kierująca hondą civic. Wymusiła ona pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy fiata bravo. Policjanci ukarali kobietę 500-złotowym mandatem. W obsłudze zdarzenia musieli również wziąć udział strażacy, który zneutralizowali wyciekające z jednego z aut płyny eksploatacyjne.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości