Na drodze krajowej nr 63 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Autobus jadący z Łomży w kierunku Zambrowa wpadł do rowu. Służby do późnych godzin wyciągały pojazd na jezdnię.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 16:00 na drodze krajowej nr 63 na trasie Łomża-Zambrów na wysokości miejscowości Bacze Mokre.
Ze względu na trudności z wydostaniem pojazdu z rowu, niezbędne było użycie większego holownika. Pierwsza próba zakończyła się fiaskiem.
Ruch prowadzony był wahadłowo, a w momencie podejmowania prób wydostania pojazdu z rowu, droga była całkowicie zablokowana.
Wiadomo również, że w autobusie nie było pasażerów. Kierowca podróżował sam.
Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, policję, a także Zespół Ratownictwa Medycznego.
Działania strażaków zakończyły się około 20:40.
źródło: gddkia
źródło zdj.: facebook.com/ospzbrzeznica