Komendant Miejski Policji w Łomży mł. insp. Jacek Adamski wraca do Białegostoku, gdzie ma objąć stanowisko naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji. Nie wiadomo jeszcze kto przyjdzie na jego miejsce, ale zmiana prawdopodobnie nastąpi jeszcze w sierpniu.
Informacja jest co prawda nieoficjalna, ale potwierdzona z kilku niezależnych źródeł. Mimo starań od wczoraj nie udało nam się potwierdzić jej oficjalnie. Komendant Jacek Adamski odmówił nam dziś komentarza, a rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego podinsp. Andrzej Baranowski stwierdził, że "nie ma na razie nic do przekazania w tej sprawie".
Młodszy inspektor Jacek Adamski został komendantem łomżyńskiej Policji 12 kwietnia 2014 roku. Wcześniej był naczelnikiem Wydziału Prewencji KWP w Białymstoku, a teraz, według naszych informacji, wraca na poprzednie stanowisko.