Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na koncert Łomżyńskiej Orkiestry Dętej MDK-DŚT pod batutą Waldemara Borusiewicza.
Koncert „Dęciaki” odbędzie się w piątek, 3 marca 2023r. w Hali Kultury. Zaczynamy o godzinie 18:00. W programie nie zabraknie światowych szlagierów i muzycznych niespodzianek.
Wstęp wolny.