Reklama

Koniec Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej. W Radzie Miejskiej Łomży powstal nowy klub!

22/02/2022 20:06

W strukturach Rady Miejskiej Łomży powstał Obywatelski Klub Samorządowy. W jego skład weszli radni Platformy Obywatalskiej oraz niezrzeszony w żadnej partii radny Artur Nadolny

O powstaniu nowego klubu poinformował radny Piotr Serdyński, szef łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej

"Uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym zawiązał się w Radzie Miejskiej Łomży nowy klub Radnych, składający się z Radnych Platformy Obywatelskiej RP oraz nienależącego do żadnej partii politycznej Pana Radnego Artura Nadolnego. W związku z tym Zarząd Powiatu Miasta Łomża PO RP podjął dziś wieczorem uchwałę o wyrażeniu zgody na zmianę dotychczasowej nazwy klubu, na Obywatelski Klub Samorządowy"

Reklama

W składzie nowego klubu znaleźli się: Stanisław Oszkinis (przewodniczący), Maciej Andrzej Borysewicz, Piotr Serdyński, Edyta Śledziewska oraz Artur Nadolny. Radny Nadolny dotychczas był niezrzeszony, wcześniej był członkiem tzw. klubu prezydenckiego 

Dodajmy, że jutro odbędzie się L sesja Rady Miejskiej Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości