W strukturach Rady Miejskiej Łomży powstał Obywatelski Klub Samorządowy. W jego skład weszli radni Platformy Obywatalskiej oraz niezrzeszony w żadnej partii radny Artur Nadolny
O powstaniu nowego klubu poinformował radny Piotr Serdyński, szef łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej
"Uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym zawiązał się w Radzie Miejskiej Łomży nowy klub Radnych, składający się z Radnych Platformy Obywatelskiej RP oraz nienależącego do żadnej partii politycznej Pana Radnego Artura Nadolnego. W związku z tym Zarząd Powiatu Miasta Łomża PO RP podjął dziś wieczorem uchwałę o wyrażeniu zgody na zmianę dotychczasowej nazwy klubu, na Obywatelski Klub Samorządowy"
Reklama
W składzie nowego klubu znaleźli się: Stanisław Oszkinis (przewodniczący), Maciej Andrzej Borysewicz, Piotr Serdyński, Edyta Śledziewska oraz Artur Nadolny. Radny Nadolny dotychczas był niezrzeszony, wcześniej był członkiem tzw. klubu prezydenckiego
Dodajmy, że jutro odbędzie się L sesja Rady Miejskiej Łomży.