Reklama

Konkurs na dyrektora Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży. Jest 6 chętnych

14/09/2021 09:09

6 osób widzi siebie na stanowisku dyrektora Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży.

Do 27 sierpnia można było aplikować na stanowisko dyrektora Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży. Ratusz otworzył już koperty ze zgłoszeniami. 

- W konkursie na dyrektora Muzeum Północno - Mazowieckiego w Łomży wpłynęło sześć ofert. Komisja Konkursowa zapozna się z nimi w czwartek 16 września  i wówczas podejmie decyzję o ilości osób zakwalifikowanych do kolejnego etapu - informuje Łukasz Czech z Kancelarii Prezydenta Miasta Łomża. 

II etap to rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami. 

Osoba, która będzie dyrektorem Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży, zostanie zatrudniona na nie krócej niż 3 lata i nie dłużej niż 7 lat. Niezbędne wymagania to: wykształcenie wyższe, udokumentowany, co najmniej 5-letni staż pracy, posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie pracy na stanowisku kierowniczym, znajomość aktów prawnych dotyczących funkcjonowania i finansowania instytucji kultury. Mile widziane są także m.in.: wiedza i doświadczenie w realizacji projektów związanych z pozyskiwaniem środków finansowych ze źródeł zewnętrznych, w tym z funduszy Unii Europejskiej w zakresie działalności muzeum oraz doświadczenie i znajomość specyfiki pracy w muzeum.

Reklama

Obecnie, nieprzerwanie od ponad 30 lat, placówką kieruje Jerzy Jastrzębski. 

Fot. Bolesław Deptuła, Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości