Reklama

Konkurs o tematyce wielkanocnej dla gimnazjalistów w Wecie rozstrzygnięty

31/03/2015 05:52

Wielkanoc to czas rodzinnych spotkań. Pięknie udekorowany stół i świątecznie przystrojony cały dom przyprawiają o dobry nastrój, tworząc niezwykłą atmosferę. Ciekawe pomysły na ozdoby wielkanocne podpatrzeć można w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży, gdzie rozstrzygnięty został konkurs o tematyce wielkanocnej.

Na konkurs zorganizowany przez nauczycielki uczące przedmiotów z zakresu architektury krajobrazu – Ewę Czerską i Dorotę Karczewską wpłynęły 52 prace wykonane przez gimnazjalistów. Równorzędne nagrody otrzymali w poszczególnych kategoriach:
Najpiękniejsza palma

Aleksandra Murawska – PG w Miastkowie – opiekun p. Elżbieta Kowalczyk Łucja Tyszko – PG nr 8 – opiekun p. Agnieszka Wysocka Weronika Wiśniewska PG nr 9 – opiekun p. Justyna Czerwonko

Najładniejszy stroik wielkanocny

Weronika Jabłecka PG 9 - opiekun p. Justyna Czerwonko Natalia Skrodzka PG Miastkowo opiekun p. Elżbieta Kowalczyk.

Najładniejsza ozdoba wielkanocna

Joanna Gontarska PG nr 2 - opiekun Zofia Rusiłowicz-Kleczyńska Justyna Jarnutowska PG 9 - opiekun p. Justyna Czerwonko Weronika Wiśniewska PG nr 9 - opiekun p. Justyna Czerwonko

Prace wyeksponowane zostały na wystawie przy głównym wejściu do Wety.

- Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy na rozdanie nagród i pamiątkowych dyplomów, które odbędzie się 10. 04. 2015 o godzinie 13. 00, podczas Dni Otwartych w szkole - przekazuje nauczycielka z Wety Magdalena Budziszewska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości