Reklama

Konkursy na dyrektorów SP 4 i II LO

17/04/2015 10:57

Prezydent Łomży ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 4 i II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Zainteresowane osoby swoje oferty mogą składać osobiście lub za pośrednictwem poczty do 5 maja.

Konkursy zostały ogłoszone, gdyż dotychczasowej dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży Iwonie Borawskiej kończy się kadencja, natomiast Józef Przybylski, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego, przechodzi na emeryturę.

Do konkursów mogą przystąpić osoby, które spełniają wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 października 2009 r., w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach publicznych szkół i rodzajach publicznych placówek.

Reklama

Lista niebędnych dokumentów, jakie należy złożyć oraz wszelkie szczegółu dostępne są w ogłoszeniach o konkursach:

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości