Władze Łomży ogłosiły rozpoczęcie od dzisiaj konsultacji społecznych projektu Programu Rozwoju Miasta Łomża. Planowane jest spotkanie otwarte z mieszkańcami miasta oraz zbieranie propozycji i opinii na piśmie, w tym drogą elektroniczną. Konsultacje zakończą się 2 października.
Władze Łomży zaprosiły dziś mieszkańców miasta do udziału w konsultacjach społecznych projektu Programu Rozwoju Miasta Łomża.
- Projekt PRMŁ został stworzony wspólnym wysiłkiem dziesiątek osób i instytucji, także jego wdrożenie będzie możliwe tylko dzięki zaangażowaniu całego środowiska mieszkańców Łomży. Zapraszamy więc wszystkich do współpracy przy tworzeniu ostatecznego kształtu dokumentu poprzez zgłaszanie swoich uwag i propozycji - czytamy w komunikacie.
Konsultacje wystartowały dzisiaj i trwać bedą do 2 października 2015 roku.
Aby wziąć udział w konsultacjach, można przyjść na spotkanie otwarte umożliwiające omówienie i ocenę konsultowanego Programu. Spotkanie odbędzie się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ul. Akademicka 1 (nowy budynek), w dniu 29 września 2015 r., godz. 16.00. Będą też zbierane propozycje i opinie na piśmie, w tym drogą elektroniczną, za pomocą formularza konsultacyjnego.
Wypełnione formularze można dostarczyć drogą elektroniczną na adres: joanna.pliszewska@um.lomza.pl, drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miejski w Łomży, Wydział Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża, na spotkanie otwarte w dniu 29.09.2015 r. lub wrzucając wypełniony formularz do urny znajdującej się przy Punkcie Obsługi Mieszkańców na parterze Urzędu Miejskiego.
Załączniki:
Program Rozwoju Miasta Formularz konsultacyjny