Reklama

Kopciuszek przyciągnął do Venedy tłumy dzieci i... dorosłych [VIDEO i FOTO]

22/12/2013 16:54

Zabrakło miejsca by wszystkie chętne dzieci mogły wygodnie oglądać wystawioną dziś w Galerii Veneda sztukę. Kopciuszek w adaptacji dyrektora Teatru Lalki i Aktora Jarosława Antoniuka przyciągnął tłumy. Veneda okazała się zbyt mała, by pomieścić wszystkich chętnych, wśród których znalazło się również wielu łomżyniaków, którzy tylko z okazji świąt odwiedzają rodzinne miasto, na codzień mieszkając poza Łomżą.

- Przyjechaliśmy do Łomży na święta i przyprowadziłem córkę na przedstawienie. Udało jej się znaleźć miejsce w pierwszym rzędzie - mówi spotkany przez nas w Galerii były kapitan ŁKS-u z jego najlepszego okresu Zbigniew Kowalski.

"Kopciuszek" w wykonaniu łomżyńskiego teatru to sztuka uznana nie tylko na krajowych scenach, ale również zagranicą. Wystawiona po raz pierwszy w 2010 roku, okazała się jedną z najciekawszych premier przygotowanych przez łomżyński zespół. W aktualnym repertuarze Teatru Lalki i Aktora nie znajdziemy już jednak "Kopciuszka", dlatego okazja do podziwiania przedstawienia była bardzo wyjątkowa.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości