Reklama

Koronawirus w Urzędzie Miasta. Wstrzymana obsługa przy wydawaniu praw jazdy

05/02/2021 14:48

W związku z usprawiedliwioną absencją pracowników Oddziału Komunikacji, spowodowaną potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z nich i objęciem kwarantanną pozostałych, Urząd Miejski w Łomży informuje, że do dnia 12 lutego br. włącznie wstrzymana została obsługa w zakresie wydawania praw jazdy.

- Prosimy o  cierpliwość i wyrozumiałość. W sytuacjach pilnych wnioski można pobrać i złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców. Przepraszamy za utrudnienia – informuje Kancelaria Prezydenta Miasta.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości