Oliwia Cwalina zawodniczka UKS 4 Łomża, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży zdobyła złoty medal w Finale województwa podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych w Igrzyskach Dzieci z rocznika 2009, który odbył się dziś w Supraślu
Awans do ścisłego finału zapewniły jej czołowe miejsca w mistrzostwach miasta Łomży oraz w półfinale województwa podlaskiego.
- Jestem z niej mega dumny. Determinacja, zaangażowanie na treningach, pracowitość i systematyczność sprawiły, że Oliwia osiąga sukcesy nie tylko w swojej dziedzinie, ale także w innych dyscyplinach sportowych. Jestem przekonany, że jeszcze wiele osiągnie i będzie godnie reprezentować nasze miasto a arenie ogólnopolskiej a nawet międzynarodowej – komentuje trener medalistki Marcin Piotrowski.
Reklama
Oliwia Cwalina to zawodniczka Uczniowskiego klubu sportowego 4 Łomża. Na co dzień trenuje koszykówkę i ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi: III w Półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-13 w koszykówce dziewcząt. I miejsce w województwie w Lidze Mazowieckiej w kategorii U-13 w koszykówce dziewcząt. III miejsce w województwie w Lidze Mazowieckiej w kategorii U-12 w koszykówce dziewcząt, II miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt, powołanie do Kadry województwa podlaskiego w koszykówce dziewcząt w kategorii młodziczek.


foto i tekst nadesłany