Zawodniczki UKS-u 4 Łomża mają za sobą pierwsze spotkanie w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki.
Podopieczne Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej zmierzyły się z UKS-em Bryza Kolbudy. Żaczki z Łomży wygrały aż 105:9!
O godz. 17:50 drugi mecz grupowy. Tym razem nasze dziewczęta zmierzą się z KSKK-em Koszalin. Ponadto w grupie mają za rywalki: Pantery Szubin oraz UKS Kormoran Sieraków.
UKS 4 Łomża reprezentują: Maja Bronowicz, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Zuzanna Grabowska, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Danuta Zapert, Zuzanna Taraszkowska, Anna Trzonkowska, Aniela Nowacka, Zuzanna Żyznowska, Patrycja Laszkowska, Zofia Mieczkowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka.