Reklama

Koszykarki Piotrowskiego i Olszewskiej wygrały. Ile? To był pogrom

Zawodniczki UKS-u 4 Łomża mają za sobą pierwsze spotkanie w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki.

Podopieczne Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej zmierzyły się z UKS-em Bryza Kolbudy. Żaczki z Łomży wygrały aż 105:9!

O godz. 17:50 drugi mecz grupowy. Tym razem nasze dziewczęta zmierzą się z KSKK-em Koszalin. Ponadto w grupie mają za rywalki: Pantery Szubin oraz UKS Kormoran Sieraków.

UKS 4 Łomża reprezentują: Maja Bronowicz, Klara Wybraniak, Maria Nowak, Zuzanna Grabowska, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Danuta Zapert, Zuzanna Taraszkowska, Anna Trzonkowska, Aniela Nowacka, Zuzanna Żyznowska, Patrycja Laszkowska, Zofia Mieczkowska, Julia Zalewska, Aleksandra Wysocka.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/09/2024 17:23
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości