Reklama

Koszykarki Piotrowskiego walczą o złoto!

29/05/2026 08:26

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży wyruszyły do Białegostoku, gdzie wezmą udział w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w koszykówce. Turniej zostanie rozegrany w hali Szkoły Podstawowej nr 47 w Białymstoku, a młode koszykarki z Łomży liczą na bardzo dobry występ.

W rywalizacji udział wezmą cztery zespoły: SP 4 Łomża, SP 45 Białystok, SP 47 Białystok oraz SP 1 Wysokie Mazowieckie. Drużyna z Łomży swój pierwszy mecz rozegra przeciwko SP 45 Białystok.

Trener zespołu Marcin Piotrowski nie ukrywa ambitnych celów przed turniejem.

- Dziewczyny ciężko pracowały przez cały sezon i zasłużyły na udział w finale wojewódzkim. Jedziemy do Białegostoku walczyć o medal, a najlepiej o złoty medal. Wierzę w tę drużynę i wiem, że stać nas na bardzo dobry wynik - podkreśla trener Marcin Piotrowski.

Reklama

Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży reprezentować będą: Anna Trzonkowska, Aleksandra Wysocka, Alicja Wybraniak, Klara Wybraniak, Zuzanna Taraszkowska, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Martyna Przewodek, Aniela Nowacka, Julia Zalewska, Zofia Fraszczyk oraz Zuzanna Żyznowska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości