Uczennice Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży wyruszyły do Białegostoku, gdzie wezmą udział w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w koszykówce. Turniej zostanie rozegrany w hali Szkoły Podstawowej nr 47 w Białymstoku, a młode koszykarki z Łomży liczą na bardzo dobry występ.
W rywalizacji udział wezmą cztery zespoły: SP 4 Łomża, SP 45 Białystok, SP 47 Białystok oraz SP 1 Wysokie Mazowieckie. Drużyna z Łomży swój pierwszy mecz rozegra przeciwko SP 45 Białystok.
Trener zespołu Marcin Piotrowski nie ukrywa ambitnych celów przed turniejem.
- Dziewczyny ciężko pracowały przez cały sezon i zasłużyły na udział w finale wojewódzkim. Jedziemy do Białegostoku walczyć o medal, a najlepiej o złoty medal. Wierzę w tę drużynę i wiem, że stać nas na bardzo dobry wynik - podkreśla trener Marcin Piotrowski.
Reklama
Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży reprezentować będą: Anna Trzonkowska, Aleksandra Wysocka, Alicja Wybraniak, Klara Wybraniak, Zuzanna Taraszkowska, Zofia Pupik, Oliwia Załęcka, Martyna Przewodek, Aniela Nowacka, Julia Zalewska, Zofia Fraszczyk oraz Zuzanna Żyznowska.