Reklama

Kradł luksusowy alkohol, ale wypić go nie zdążył

17/04/2015 11:09

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kradzież w sumie czternastu butelek alkoholu. Do kradzieży doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Wtedy to sprawca upatrzył sobie jeden ze sklepów na ulicy Wojska Polskiego w Łomży. Tam, w ciągu dwóch dni, łącznie ukradł czternaście butelek markowych alkoholi.

Najpierw kilkakrotnie wracając do tego samego sklepu wyniósł z niego dziesięć butelek whisky. Jednak najprawdopodobniej było mu mało i wrócił tam następnego dnia. Tym razem jednak próbując zabrać ze sklepu kolejne cztery butelki – tym razem markowej wódki, został zauważony przez jedną z ekspedientek. Gdy kobieta zainterweniowała i próbowała go zatrzymać, ten wykręcił jej rękę i uciekł.  Właściciel lokalu swoje straty oszacował na ponad 800 złotych.

Reklama

O całym zdarzeniu powiadomieni zostali łomżyńscy policjanci. W wyniku intensywnej pracy funkcjonariusze wydziału kryminalnego szybko ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o te kradzieże. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec miasta. Wczoraj usłyszał dwa zarzuty - kradzieży i kradzieży rozbójniczej. Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów i teraz jego postępowaniem zajmie się sąd. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości