Reklama

Kto ma wystąpić na Gościńcu Łomżyńskim 2015?

11/02/2015 13:06

Choć do Gościńca Łomżyńskiego zostało jeszcze około pięciu miesięcy, to w ratuszu już zastanawiają się nad tym, kto powinien w tym roku zostać gwiazdą wieczoru. W tym celu, na oficjalnym, facebook"owym profilu prezydenta Mariusza Chrzanowskiego zbierane są propozycje artystów bądź zespołów, które mieszkańcy chcieliby zobaczyć na żywo. Każdy może podać swój typ!

Konsultacje społeczne można przeprowadzać w różnej formie i w różnych sprawach. Można oficjalnie, przez formularze, ankiety na stronach www, a można też za pośrednictwem portali społecznościowych. Taką metodę zastosował prezydent Mariusz Chrzanowski który na swoim oficjalnym, prezydenckim profilu FB tak zachęca do umieszczania swoich opinii w sprawie gwiazdy tegorocznego Gościńca:

W tym roku w lipcu, już po raz dwunasty będzie miał miejsce Gościniec Łomżyński, tradycyjna już impreza, organizowana przez miejską instytucję kulturalną, MDK-DŚT, skupia rocznie wiele tysięcy mieszkańców Łomży, regionu i gości którzy gromadzą się na wspólnej zabawie, na naszej "Muszli Koncertowej". Co roku prócz naszych regionalnych zespołów i artystów, przyjeżdżają do Łomży znani wokaliści i znane zespoły muzyczne. Kto w tym roku mógłby wystąpić na Gościńcu?

Reklama

Pomysł nam się podoba i zachęcamy do komentowania tego postu i wpisywania w komentarza swojego ulubionego artysty/zespołu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości