Reklama

Kto wygrał debatę prezydencką w Łomży? [VIDEO i FOTO]

26/03/2024 18:11

Wtorkowa debata prezydencka w Łomży stała się areną żywej dyskusji, w której kandydaci do najwyższego urzędu w mieście mieli okazję przedstawić swoje programy i wizje dla przyszłości miasta. Spotkanie to, zorganizowane w progach Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych, zgromadziło nie tylko kandydatów, ale także szerokie grono zainteresowanych mieszkańców – od przedstawicieli komitetów wyborczych, przez seniorów, aż po licznie przybyłych obywateli Łomży.

Prowadzenie debaty przez Magdalenę Bochenek zapewniło płynność i klarowność przebiegu spotkania. Dzięki jej umiejętnościom moderacyjnym, każdy z kandydatów miał możliwość w pełni wyrazić swoje stanowisko, co z pewnością przyczyniło się do wysokiego poziomu merytorycznego dyskusji.

Ogromne zainteresowanie wydarzeniem, które było transmitowane przez nasz portal, zaskakująco duża frekwencja, a także zaangażowanie zarówno uczestników debaty, jak i publiczności pokazują, że mieszkańcy Łomży pragną aktywnie uczestniczyć w życiu politycznym miasta i dokonywać świadomych wyborów. To właśnie głosy mieszkańców zadecydują, kto ostatecznie stanie na czele miasta.

Reklama

Chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację debaty, a szczególnie salonowi meblowemu MEBLUX za wsparcie logistyczne. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w lokalnym życiu politycznym i wykorzystania swojego prawa do głosu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/03/2024 10:28
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości