Na uczestników czeka między innymi kulig konny, ognisko, a także ciepły poczęstunek. Chętni do udziału w wydarzeniu muszą się pośpieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży zaprasza dzieci i ich rodziny na wyjątkowe zimowe ferie z przygodą konną. Odbędą się one w najbliższą sobotę, 17 stycznia w Ośrodku Jeździectwa i Rehabilitacji Konnej w Kisielnicy.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, a organizatorzy zapewnili masę atrakcji. Na uczestników czeka kulig konny, oprowadzanie na koniach, ognisko na terenie stajni, ciepły posiłek i zajęcia edukacyjne dotyczące bezpiecznego spędzania ferii zimowych.
Organizatorzy zachęcają dzieci, aby zabrały ze sobą sanki, aby móc jak najlepiej skorzystać z przygotowanych atrakcji.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są do godziny 15:00 pod numerami telefonów:
511 573 041, 504 680 706 oraz adresem e-mail: kisielnica@szpital-lomza.pl.
