Reklama

Lalka Justyna druga w Polsce!

19/03/2015 06:49

Dyrekcja, koordynatorzy akcji UNICEF „Wszystkie Kolory Świata" oraz cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży dziękuje serdecznie mieszkańcom miasta i okolic za okazaną pomoc i zaangażowanie w przekazywaniu głosów na reprezentantkę naszej szkoły – lalkę „Justynę".

Laleczka wykonana przez uczniów z ZSS w Łomży w konkursie ogólnopolskim zajęła drugie miejsce w Polsce na 455 lalek. Główną wygraną był koncert Majki Jeżowskiej, która jest Ambasadorem Dobrej Woli. Ostatecznie udało nam się zdobyć 3014 głosów. W rezultacie Majka Jeżowska zaśpiewa dla innych dzieci, ale Łomża odniosła i tak wielki sukces.

- Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za fantastyczne emocje, ciepłe słowa i zaangażowanie, które w końcowym efekcie przyniosło wspaniały wynik naszych zmagań. Nasza wdzięczność należy się w szczególności tym, którzy do ostatniej minuty trwania konkursu nie poddali się i walczyli o zwycięstwo. Wczoraj wszyscy byliśmy zwycięzcami..! - czytamy w informacji dyrekcji placówki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości