Reklama

Łazienki w Urzędzie Miejskim przejdą remont

26/11/2020 08:06

Informacja o przetargu pojawiła się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łomży. Z dokumentacji wynika, że chodzi o 14 łazienek. 

"Zamawiający w ramach bieżącej konserwacji planuje remont łazienek w budynku Urzędu Miejskiego w Łomży. (...) Urząd Miejski w Łomży pracuje od poniedziałku do piątku i jest otwarty dla petentów, w związku z tym Wykonawca nie może przystąpić do prac remontowych jednocześnie przy wszystkich łazienkach, z uwagi na pracowników jak i petentów. Zamawiający w pierwszej kolejności wyznaczy łazienki, które jako pierwsze mogą być remontowane (ustalony zostanie harmonogram prac remontowych). Prace remontowe muszą być wykonywane w sposób jak najmniej uciążliwy." - czytamy w SIWZ.

Zamówienie ma zostać zrealizowane w ciągu czterech miesięcy od dnia podpisania umowy. Termin składania ofert mija 10 grudnia o godz. 10:00. Przed rozpoczęciem robót wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia koncepcji remontowanych łazienek do akceptacji.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości