Reklama

Letni eksperyment się udał, ale i tak za parkowanie znów trzeba płacić [VIDEO]

01/10/2015 10:31

Od dzisiaj znów musimy płacić za mozliwość zaparkowania samochodu w obrębie Starego Rynku. 30 września skończył się czteromiesięczny okres wyłączenia Starego Rynku ze Strefy Płatnego Parkowania. Władze Łomży planują jednak ponownie zwolnić kierowców z opłat.

W opublikowanym dziś komunikacie ratusz poinformował, że z dniem 1 października 2015 r. wróciła strefa płatnego parkowania w obrębie Starego Rynku. Kierowcy, którzy zechcą skorzystać z parkingów, będą musieli uiścić stosowną opłatę. Kwestie opłat pozostają bez zmian.

Strefa płatnego parkowania na Starym Rynku została zniesiona na okres letni. Nie obowiązywała od czerwca do września tego roku. Udogodnienia wprowadzone zostały z myślą o łomżyńskich przedsiębiorcach prowadzących działalność gospodarczą wokół łomżyńskiej starówki.

Reklama

- Całe przedsięwzięcie realizowane było na wniosek przedsiębiorców skupionych wokół Starego Rynku. Mamy sygnały, że wprowadzone rozwiązanie zdało egzamin i w najbliższym czasie planujemy ponowne zniesienie strefy płatnego parkowania. Myślimy o okresie dłuższym niż poprzedni, który wynosił cztery miesiące - odpowiedział na nasze pytanie w tej sprawie Grzegorz Daniluk z Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji Urzędu Miejskiego w Łomży

Strefa płatnego parkowania obwiązuje w dni robocze (pn-pt) w godzinach 10-17.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości