Reklama

Letnia Akademia Teatru z przedstawieniem na Starym Rynku [VIDEO i FOTO]

22/07/2016 06:56

Kończy się już tegoroczna Letnia Akademia Teatru i tradycyjnie, jak co roku, jej uczestnicy zaprezentowali wczoraj na Starym Rynku efekty swojej pracy. Grupa dzieci i młodzieży wystąpiła na Starym Rynku z przedstawieniem ulicznym pt. "Babel".

Zajęcia w Letniej Akademii Teatru rozpoczęły się 12 lipca. Grupa licząca 25 osób w wieku od 10 do 16 lat uczyła się podstaw gry aktorskiej i przygotowała wspólnie dwa przedstawienia. Jedno z nich młodzi ludzie wystawili wczoraj na Starym Rynku, a poprzedziła je parada ulicami miasta na trasie od Teatru Lalki i Aktora do Starego Rynku prowadzona przez grupę bębniarzy z Warsztatów Perkusyjnych prowadzonych przez Przemysława Starachowskiego.

Na drugie przedstawienie uczestnicy Akademii zapraszają dziś na godz. 18.00 do Teatru Lalki i Aktora. Będzie to legenda łomżyńska "O Janku Grajku i królowej Bonie".

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości