O godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego rozpoczną się obrady LII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży. Zapraszamy do oglądania transmisji NA ŻYWO.
Nadzwyczajna sesja została zwołana na wniosek prezydenta miasta. Radni mają zająć się uchwałą ws. określenia metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości tej opłaty
Proponowany porządek obrad: