Dzisiaj od godz. 10.00 w biurze Platformy Obywatelskiej RP przy ul. długiej 6 w Łomży odbywać się będzie konferencja prasowa podsumowująca akcję konsultacyjną "Łomża, co dalej?" oraz prezentująca wyniki przeprowadzonych ankiet. W trakcie spotkania przedstawione zostanie hasło wyborcze.
Zapraszamy do naszej transmisji live!