Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, Starosta Łomżyński Lech Marek Szabłowski i Dowódca Garnizonu Łomża płk Paweł Gałązka zapraszają na łomżyńskie uroczystości 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.
Obchody rozpoczną się dziś o godzinie 8:45 przed pomnikiem Żołnierzy 33. Pułku Piechoty w Łomży. W programie uroczysty Apel Pamięci z udziałem Kompanii Honorowej Wojska Polskiego oraz pocztów sztandarowych. Przewidziano również złożenie kwiatów oraz przemówienia okolicznościowe.
Dla wszystkich, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście – przygotowaliśmy transmisję na żywo, którą będzie można oglądać online na naszym portalu.