Reklama

Wicemarszałek senatu Magdalena Biejat z wizytą w Łomży. Kandydatka na prezydenta RP spotka się z mieszkańcami [VIDEO i FOTO]

05/03/2025 11:32

Magdalena Biejat, polityczka, tłumaczka literatury hiszpańskojęzycznej, działaczka społeczna oraz wicemarszałek Senatu XI kadencji, odwiedza dziś Łomżę w ramach swojej kampanii prezydenckiej. Rada Krajowa Nowej Lewicy wybrała ją na swoją kandydatkę w wyborach prezydenckich w 2025 roku.

Podczas wizyty Biejat spotka się z mieszkańcami oraz przedstawi swoje postulaty. O godzinie 10:15 na Starym Rynku odbędzie się konferencja prasowa, podczas której kandydatka omówi kluczowe kwestie programowe oraz odpowie na pytania dziennikarzy.

Portal mylomza.pl przeprowadzi bezpośrednią transmisję z wydarzenia, umożliwiając wszystkim zainteresowanym śledzenie spotkania na żywo.

Czy Magdalena Biejat przekona do siebie wyborców w Łomży? Jakie tematy poruszy podczas wizyty? Zachęcamy do oglądania transmisji i śledzenia relacji na naszym portalu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/03/2025 11:42
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości