Reklama

[LIVE] XXII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Łomży

17/03/2020 11:55

O godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego rozpoczną się obrazy XXII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży. Radni będą dyskutować dzisiaj o bezpieczeństwie zdrowotnym mieszkańców w związku z przekształceniem łomżyńskiego szpitala w szpital zakaźny.

Proponowany porządek obrad:

1. Dyskusja na temat bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców w związku z decyzją Ministra Zdrowia o przekształceniu Szpitala Wojewódzkiego  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny.

2. Przyjęcie stanowiska w sprawie przekształcenia Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w jednoimienny szpital zakaźny.

Osoby zaproszone na sesję Rady Miejskiej Łomży:  Minister Zdrowia, Wojewoda Podlaski, Wicewojewoda Podlaski, Marszałek Województwa, Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, Dyrektor Szpitala Ogólnego w Kolnie, Dyrektor Szpitala Ogólnego w Grajewie, Prezes Spółki „Szpital Powiatowy w Zambrowie”, Dyrektor Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem

Reklama

 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości