Reklama

ŁKS pamiętał o Dniu Kobiet

10/03/2015 06:08

Dzień poźniej, ale z równie wielką pamięcią i życzliwością Łomżyński Klub Sportowy 1926 uhonorował panie, z okazji ich niedzielnego święta. Zawodnicy: Daniel Kacprzyk i Alex Rodier oraz przedstawiciel Zarządu, Łukasz Uściłowski w poniedziałek wręczali słodkie upominki oraz bilety na sobotni mecz z Cocordią Elbląg przedstawicielkom płci pięknej. 

- Napotkane Panie z wielkim zaskoczeniem, ale też radością przyjmowały słodkie prezenty oraz w zdecydowanej większości deklarowały swoją obecność na nadchodzącym meczu. Życzyły też powodzenia i samych dobrych wyników w nadchodzącej rundzie wiosennej, za co bardzo gorąco dziękujemy - opowiada Łukasz Uściłowski.

- Drogie Panie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego i oby każdy dzień był dla Was niczym Dzień Kobiet! - życzą ełkaesiacy.

Fotorelacja dostępna jest na profilu FB ŁKS 1926 Łomża: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.877410298968137.1073741853.283262345049605&type=1

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości