Reklama

Lodowisko ruszy w niedzielę

11/12/2014 12:13

Z nieco ponad tygodniowym opóźnieniem, bo w najbliższą niedzielę (14 grudnia), ruszy miejskie lodowisko przy ul. Katyńskiej. Opóźnienie spowodowane było uszkodzeniem mat chłodzących. W pierwszym dniu działalności lodowiska będzie można z niego korzystać bezpłatnie, płatne będzie tylko wypożyczenie łyżew.

Jak poinformował nas dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży Sławomir Grygo, otwarcie lodowiska zaplanowano tym razem na niedzielę 14 grudnia, na godz. 12.00. Uszkodzenia, które spowodowały opóźnienie zostały naprawione i choć trwa jeszcze wciąż wylewanie kolejnych warstw wody, to do niedzieli wszystko będzie gotowe.

- Oczywiście dużo zależy od pogody - zastrzega dyrektor Grygo. - Lodowisko uruchomimy w niedzielę pod warunkiem, ze nie będzie padać, a temperatura powietrza nie przekroczy 7 stopni Celsjusza - dodaje Grygo.

Reklama

Pogoda jest oczywiście niezależna od MOSiR-u. Jeśli jednak będzie ona sprzyjająca, wartobędzie przyjść tego dnia na "ślizgawkę", bo korzstanie z niej ma być w pierwszą niedzielę bezpłatne. Jedyną opłatą, jaką trzeba będzie ponieść, będzie koszt wypożyczenia łyżew, który dotyczy tylko tych osób, które nie mają własnego sprzętu.

Warto dodać, że ceny biletów i wypożyczania łyżew nie ulegną zmianie i pozostaną na ubiegłorocznym poziomie. Ponadto w czasie funkcjonowania lodowiska w wyznaczonych godzinach dyżurować będzie instruktor, który pomoże w nauce jazdy na łyżwach. Z bezpłatnej pomocy instruktora korzystać będą mogły wszystkie chętne osoby, które zakupią bilet wstępu na lodowisko. Warto wspomnieć, że w tym sezonie, po raz drugi w nauce jazdy na łyżwach pomogą "trzy pingwiny", które są na wyposażeniu lodowiska. Dodatkowo w czasie ferii, po raz kolejny pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przeprowadzą program z nauki jazdy na łyżwach oraz nauki gry w hokeja pod nazwą „Ferie na lodzie”.

Reklama

Zarówno cennik lodowiska, jak też jego Regulamin, dostępne są na stronie internetowej MOSiR-u.

Grafik funkcjonowania lodowiska w okresie świąteczno – noworocznym:

Wigilia 24.12.2014r.

8:30 - otwarcie wypożyczalni łyżew 9:00 - 10:00 I tercja 10:00 - 10:45 przerwa techniczna 10:45 - 11:45 II tercja 11:45 - 12:30 przerwa techniczna 12:30 - 13:30 III tercja 13:45 - zamknięcie wypożyczalni łyżew

I dzień świąt 25.12.2014r.

14:00 - otwarcie wypożyczalni łyżew 14:15 - 15:15 I tercja 15:15 - 16:00 przerwa techniczna 16:00 - 17:00 II tercja 17:00 - 17:45 przerwa techniczna 17:45 - 18:45 III tercja 18:45 - 19:30 przerwa techniczna 19:30 - 20:30 IV tercja 21:00 - zamknięcie wypożyczalni łyżew

II dzień świąt 26.12.2014r.

8:30 - otwarcie wypożyczalni łyżew 9:00 - 10:00 I tercja 10:00 - 10:45 przerwa techniczna 10:45 - 11:45 II tercja 11:45 - 12:30 przerwa techniczna 12:30 - 13:30 III tercja 13:30 - 14:15 przerwa techniczna 14:15 - 15:15 IV tercja 15:15 - 16:00 przerwa techniczna 16:00 - 17:00 V tercja 17:00 - 17:45 przerwa techniczna 17:45 - 18:45 VI tercja 18:45 - 19:30 przerwa techniczna 19:30 - 20:30 VII tercja 21:00 - zamknięcie wypożyczalni łyżew

Sylwester 31.12.2014r.

8:30 - otwarcie wypożyczalni łyżew 9:00 - 10:00 I tercja 10:00 - 10:45 przerwa techniczna 10:45 - 11:45 II tercja 11:45 - 12:30 przerwa techniczna 12:30 - 13:30 III tercja 13:45 - zamknięcie wypożyczalni łyżew

Nowy Rok 1 stycznia 2015r.

14:00 - otwarcie wypożyczalni łyżew 14:15 - 15:15 I tercja 15:15 - 16:00 przerwa techniczna 16:00 - 17:00 II tercja 17:00 - 17:45 przerwa techniczna 17:45 - 18:45 III tercja 18:45 - 19:30 przerwa techniczna 19:30 - 20:30 IV tercja 21:00 - zamknięcie wypożyczalni łyżew.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości