To już trzeci rok z rzędu członkowie stowarzyszenia Łomża 4x4 wspierać będą finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży. Podobnie jak rok i dwa lata wcześniej, miłośnicy offroadu zapraszają na przejażdżkę w warunkach, których "normalni" kierowcy unikają jak ognia. W naszym materiale video pokazujemy co czeka śmiałków, którzy zdecydują się spróbować takiej jazdy.
Choć głównym miejscem i sercem całego 23. finału WOŚP w Łomży będzie w tym roku Galeria Veneda, to również poza galerią sporo będzie się działo. Jedną z atrakcji będzie możliwość posmakowania jazdy terenowej na terenie dawnego toru crossowego w Piątnicy.
Jak twierdzi Mateusz Lubiecki z Łomża 4x4, w ubiegłym roku z takiej możliwości skorzystało około tysiąca osób. W tym roku mamy nadzieję na pobicie tego rekordu! Aby zachęcić Was do przejażdżki po ekstremalnych wertepach, nasi redakcyjni koledzy Piotr i Tomasz zrealizowali materiał video, w którym zobaczycie gdzie i jak będzie można się przejechać. Portal www.mylomza.pl, jako patron medialny 23. finału WOŚP, będzie tam również w najbliższą niedzielę!