Reklama

Łomża 4x4 w 23. finale WOŚP [FOTO i VIDEO]

13/01/2015 06:54

Kilkaset osób skorzystało z możliwości przejażdżki terenowym autem na byłym torze crossowym w Piątnicy podczas niedzielenego 23. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Offroadowy piknik zorganizował klub Łomża 4x4. Były też pieczone na ognisku kiełbaski oraz kawa i herbata na rozgrzewkę.

Pogoda dopisała czy nie? To jest kwestia względna. Na pewno było zimno i wietrznie, a obficie padający w sobotę deszcz rozmoczył podłoże, przez co na trasie przejazdu zrobiło się mnóstwo błota. Dla offroadowców to jednak wymarzone warunki do jazdy, bo wtedy ich maszyny mogą pokazać na co naprawdę je stać. Mogli się o tym przekonać licznie przybyli mieszkańcy Łomży i okolicznych miejscowości, którzy chętnie uczestniczyli w oferowanych przejażdżkach. W zamian zasilali orkiestrową skarbonkę, którą w szybkim tempie zapełnili.

Oprócz datków zbieranych na miejscu, podczas finału z Galerii Veneda zlicytowane zostały również dwa vouchery na przejażdżki offroad w późniejszym terminie. Specjalnie dla tych, którzy akurat w niedzielę nie mogli wybrać się na piątnickie bezdroża.

Reklama

Jak wyglądał niedzielny piknik z offroadem, czy się podobało i jakie emocje temu towarzyszyły obejrzycie w przygotowanym przez naszą ekipę materiale video. Zapraszamy!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości