- Dziś po 4989 dniach członkowstwa mając na uwadze ostatnie wydarzenia dotyczące działań klubu radnych PiS w Radzie Miejskiej Łomży oraz pojawiające się nieprawdziwe informacje na temat braku uzgodnień mojej kandydatury na stanowisko zastępcy prezydenta Łomży z władzami strukturalnymi, postanowiłem z dniem dzisiejszym opuścić szeregi partii, której członkowstwo było dla mnie prawdziwym zaszczytem - czytamy w oświadczeniu zastępcy prezydenta Łomży Andrzeja Stypułkowskiego
Wracamy do wczorajszego tematu wewnętrznego sporu w lokalnych strukturach Prawa i Sprawiedliwości:
Na adres naszej redakcji trafiło oświadczenie zastępcy prezydenta Andrzeja Stypułkowskiego w związku z podjęciem decyzji o opuszczeniu z dniem dzisiejszym szeregów Prawa i Sprawiedliwości. Dokument adresowany jest do pełnomocnika okręgowego PiS Dariusza Piontkowskiego.
Poniżej publikujemy dokument w całości:
