Reklama

Łomża. Grupa radnych wnioskuje o odwołanie wiceprzewodniczącego

19/09/2022 14:49

Grupa radnych chce odwołania wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Łomży. Wniosek podpisany przez siedem osób trafił już do Ratusza.

Dokument został podpisany przez radnych: Stanisława Oszkinisa, Piotra Serdyńskiego, Dariusza Domasiewicza, Wojciecha Michalaka, Zbigniewa Prosińskiego, Tadeusza Kowalewskiego i Jana Olszewskiego. Wnioskują oni o wprowadzenie pod obrady punktu dotyczącego odwołania z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Łomży.

Obecnie w Radzie Miejskiej w Łomży jest tylko jeden wiceprzewodniczący. Funkcję tę pełni Andrzej Grzymała z Klubu Radnych "Mariusza Chrzanowskiego".

Wnioskodawcy argumentują swoją propozycję trudną sytuacją finansową miasta.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości