Grupa radnych chce odwołania wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Łomży. Wniosek podpisany przez siedem osób trafił już do Ratusza.
Dokument został podpisany przez radnych: Stanisława Oszkinisa, Piotra Serdyńskiego, Dariusza Domasiewicza, Wojciecha Michalaka, Zbigniewa Prosińskiego, Tadeusza Kowalewskiego i Jana Olszewskiego. Wnioskują oni o wprowadzenie pod obrady punktu dotyczącego odwołania z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Łomży.
Obecnie w Radzie Miejskiej w Łomży jest tylko jeden wiceprzewodniczący. Funkcję tę pełni Andrzej Grzymała z Klubu Radnych "Mariusza Chrzanowskiego".
Wnioskodawcy argumentują swoją propozycję trudną sytuacją finansową miasta.