Reklama

Łomża ma nowego architekta miejskiego

25/01/2016 11:08

Rozstrzygnięty został konkurs na stanowisko naczelnika Wydziału Architektury w Łomży. W wyniku zakończenia procedury konkursowej nowym architektem miejskim wybrany został Tomasz Walczuk, który zastąpił pełniącego obowiązki naczelnika byłego architekta miejskiego Marka Jankowskiego.

Według informacji opublikowanej przez Urząd Miejski w Łomży, Tomasz Walczuk spełnił wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko naczelnika Wydziału Architektury. Nowy naczelnik ukończył Politechnikę Białostocką na kierunku Architektura i Urbanistyka uzyskując tytuł magistra inżyniera architekta. Ponadto ukończył Studia Podyplomowe w zakresie prawa w administracji samorządowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym czynnie wykonywał zawód architekta na kierowniczym stanowisku urzędniczym. Posiada także uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Jest również członkiem Podlaskiej Okręgowej Rady Izby Architektów.

Tomasz Walczuk pracował wcześniej na stanowisku Kierownika Referatu Rozwoju Gospodarczego i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Łomża, a ostanio zatrudniony był w Urzędzie Gminy Piątnica.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości