Reklama

Łomża. Wodniacki sezon w Porcie Rzecznym rozpoczęty [VIDEO i FOTO]

02/05/2023 17:14

2 maja oficjalnie rozpoczęty został sezon w Porcie Rzecznym w Łomży. – Mam nadzieję, że będzie to kolejny udany sezon dla naszych wodniaków - mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

O godz. 12:00 uroczyście podniesiona została bandera RP w łomżyńskim porcie przy ul. Żydowskiej.

- To miejsce cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Łomży, ale nie tylko – mówi o porcie, bulwarach i polu namiotowym dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski. – Co roku odwiedza nas naprawdę mnóstwo turystów z zewnątrz. Między innymi pole namiotowe, które znajduje się na terenie kompleksu, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przyjeżdżają tutaj kempingi z całego świata – dodaje. 

W Porcie Rzecznym Łomża znajdziemy m.in. wypożyczalnię sprzętu wodnego, miejsca do cumowania łodzi, siłownię zewnętrzną, pole namiotowe i miejsce przeznaczone do grillowania. Warto dodać, że wiaty dostępne są dla wszystkich zainteresowanych.

Reklama

- Każdy może przyjść, zrobić grilla - mówi dyrektor Andrzej Modzelewski. -  Jak najbardziej zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania.

Rozpoczęcie sezonu było jednocześnie okazją do oficjalnego przyjęcia nowych członków Stowarzyszenia Wodniaków Śródlądowych PORT.

Więcej w materiale VIDEO!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości