Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 30-latka. Cała trójka spożywała wcześniej razem alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do spięć, a w konsekwencji do bójki.
Do zdarzenia doszło w piątek, w godzinach wieczornych w poczekalni dworca PKS w Łomży. Wówczas wtedy dwóch mężczyzn pobiło 30-latka, z którym wcześniej spożywali alkohol.
- Po zabezpieczeniu i przejrzeniu monitoringu łomżyńscy policjanci wytypowali sprawców. W sobotę rano policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali 39-latka. Zaledwie 5 minut później inny patrol przejeżdżając ulicami miasta zauważył kolejnego mężczyznę, który brał udział w tym zdarzeniu. Jak się okazało zatrzymani 39 i 32-latek razem z pobitym dzień wcześniej pili alkohol. Jak tłumaczył 32-latek podczas wspólnej libacji był obrażany i wyzywany wulgarnymi słowami - relacjonuje KMP Łomża.
Reklama
Jak informuje łomżyńska policja, to było przyczyną pobicia 30-latka w dworcowej poczekalni.
Mężczyźni w trakcie zatrzymania byli nietrzeźwi. Obaj trafili do policyjnego aresztu, gdzie usłyszeli zarzut pobicia.
Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
źródło: KMP Łomża
źródło zdj.: KMP Łomża