Reklama

Łomża. Wspólna libacja zakończona bójką na dworcu [FOTO]

08/01/2024 13:56

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 30-latka. Cała trójka spożywała wcześniej razem alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do spięć, a w konsekwencji do bójki.

Do zdarzenia doszło w piątek, w godzinach wieczornych w poczekalni dworca PKS w Łomży. Wówczas wtedy dwóch mężczyzn pobiło 30-latka, z którym wcześniej spożywali alkohol. 

- Po zabezpieczeniu i przejrzeniu monitoringu łomżyńscy policjanci wytypowali sprawców. W sobotę rano policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali 39-latka. Zaledwie 5 minut później inny patrol przejeżdżając ulicami miasta zauważył kolejnego mężczyznę, który brał udział w tym zdarzeniu. Jak się okazało zatrzymani 39 i 32-latek razem z pobitym dzień wcześniej pili alkohol. Jak tłumaczył 32-latek podczas wspólnej libacji był obrażany i wyzywany wulgarnymi słowami - relacjonuje KMP Łomża.

Reklama

Jak informuje łomżyńska policja, to było przyczyną pobicia 30-latka w dworcowej poczekalni. 

Mężczyźni w trakcie zatrzymania byli nietrzeźwi. Obaj trafili do policyjnego aresztu, gdzie usłyszeli zarzut pobicia. 

Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. 


źródło: KMP Łomża
źródło zdj.: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości