Reklama

Łomża. Zlikwidowano nielegalny salon gier hazardowych

12/01/2024 08:23

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zlikwidowali w Łomży lokal, w którym urządzano nielegalne gry hazardowe.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży wpadli na trop nielegalnego salonu gier hazardowych działającego w jednym z łomżyńskich lokali.

- Podczas kontroli lokalu wyposażonego w monitoring służący do selekcji wchodzących klientów funkcjonariusze zabezpieczyli 6 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Oprócz „jednorękich bandytów" zajęto gotówkę przeznaczoną prawdopodobnie do rozliczeń z klientami, dwa telefony komórkowe oraz notatki z zapiskami dot. prowadzenia nielegalnych gier - relacjonuje podlaska KAS.

Reklama

Kobieta, która obsługiwała lokal usłyszała zarzut pomocnictwa w prowadzeniu gier hazardowych wbrew przepisom. Natomiast dwaj grający na automatach mężczyźni odpowiedzą przed sądem za uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych.

- Osobom urządzającym nielegalne gry hazardowe grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Organizatorzy takich gier muszą również liczyć się z karami pieniężnymi 100 tys. zł za każde nielegalne urządzenie. Za uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych grozi kara grzywny - informuje podlaska KAS.

Reklama

 

źródło: podlaska KAS
źródło zdj.: podlaska KAS

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości