Reklama

Łomżanki górą. Mamy komplet zwycięstw! (zdjęcia)

Czwarty mecz oznaczał zarazem czwarte zwycięstwo zawodniczek UKS-u 4 Łomża podczas Ogólnopolskiego Turnieju Koszykówki w Bydgoszczy.

Nasze dziewczęta prowadzone przez Marcina Piotrowskiego i Aleksandrę Olszewską pokonały 73:18 UKS Kormoran Sieraków i z komplet punktów wywalczył pierwsze miejsce. W niedzielę zagrają z Trójką Żyrardów. 

- Dziewczyny podeszły do spotkania bardzo skoncentrowane. Od początku prowadziły i z każdą minutą powiększały przewagę. Cieszy nas fakt, iż każda z zawodniczek zdobyła punkty. Widać bardzo duży postęp w grze - mówi szkoleniowiec.

Przed łomżankami walka w finale. - Trójka to bardzo mocny przeciwnik. Kibicujcie nam. Potrzebne jest Wasze wsparcie i doping - dodaje.

Reklama

Po emocjach na parkiecie koszykarki wybrały się do Sisu Areny, gdzie obejrzały mecz Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz z Anwilem Włocławek w ramach Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego! 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości