Reklama

Łomżanki lepsze od pierwszoligowca!

Piłkarki ręczne Handball Łomża zaliczyły bardzo dobre spotkanie.

Podopieczne Anety Kutny ograły 29:25 pierwszoligowca z Warszawy. - Jechaliśmy z zamiarem spróbowania sił z zespołem występującym w rozgrywkach pierwszej ligi kobiet. Wyszło bardzo dobrze. 
Zagraliśmy bardzo dobrą obronę, dzięki czemu ciężko było przeciwnikowi o zdobycie dogodnej sytuacji rzutowej. Dziewczyny konsekwentnie wykonały założenia obronne i był tego efekt. Trzy młode i jeszcze niedoświadczone bramkarki naszego zespołu pozytywnie weszły w to spotkanie i potrafiły wziąć ciężar gry na siebie - mówi trenerka drużyny z Łomży.

Jak przyznaje, dzięki dobrej grze możliwość wykazania się w meczu miała każda zawodniczka zaczynająca swoją przygodę na poziomie seniorskiej piłki ręcznej. - Gra w ataku pozycyjnym naszych zawodniczek przebiegała prawidłowo. Oczywiście zdarzały się błędy, ale nie zaważyły one o końcowym rezultacie meczu - dodaje.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości