Reklama

Łomżanki z brązem. Ala Śliwecka z nagrodą

Zawodniczki Handball Łomża zagrały w Białymstoku.

Nasze przedstawicielki wywalczył trzecie miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Białegostoku. W grupie nasze młodziczki pokonały Szkołę Podstawową w Sokołach oraz uległy późniejszym mistrzyniom - UKS-owi 50 Białystok. W meczu o trzecie miejsce okazały się lepsze od reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 8 w Białymstoku.

Najlepszą zawodniczką w drużynie została uznana Alicja Śliwecka, czyli kapitan Handball Łomża.

Handball Łomża reprezentowały: Alicja Śliwecka, Nadolna Dominika, Maja Gosk, Maja Sobuta, Maja Milewska, Julia Dobrzycka, Aniela Narolewska, Maja Frąckiewicz, Anna Rybinska, Marysia Żalek, Zuzanna Jastrzębska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości