20- letnia Patrycja Obrycka z Łomży ma szansę na zdobycie tytułu najpiękniejszej Polki. Młoda kobieta dostała się do półfinału konkursu Miss Polski. Wybory odbędą się w najbliższą sobotę. Jak zwykle przy tego typu konkursach bywa, łomżynianka- by wygrać- potrzebuje wsparcia przy głosowaniu.
20-latka startowała w konkursie Miss Podlasia. Choć podczas gali finałowej, która w połowie maja odbyła się w Białymstoku, łomżynianka nie zdobyła tytułu Miss, jej uroda, naturalny wdzięk i swoboda zachowania przez obiektywem aparatu sprawiły, że otrzymała tzw. zieloną kartę.
Dzięki temu Patrycja Obrycka bierze udział w półfinale konkursu Miss Polski 2014. Gala, której celem będzie wyłonienie najpiękniejszej reprezentantek do grupy finałowej, odbędzie się w sobotę, 28. czerwca w Amfiteatrze w Kozienicach.
Na Patrycję Obrycką można głosować za pomocą Facebook"a (szczegóły tu: http://slaskie.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/patrycja-obrycka,19422,1202736,t,id,kid.html) oraz wysyłając sms o treści "miss.31" pod nr 7268.