Reklama

Łomżynianki docenione w Białymstoku

31/05/2016 05:59

W białostockich Spodkach, siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury odbyły się majowe finały eliminacji wojewódzkich do XXIX Małego Konkursu Recytatorskiego "Baje, bajki, bajeczki..." oraz XXIV Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Mama, tata i ja".

Eliminacje miejskie, których mogliśmy wysłuchać w kwietniu w Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży, wyłoniły finalistki: Urszulę Sulkowską (Szkoła Podstawowa nr 7) i Olgę Szlesińską (Przedszkole Publiczne Nr 4).

Dziewczynki z wielkim powodzeniem wzięły udział w finałach w Białymstoku pokonując po ok. 50 uczestników każdego konkursu! Ula zdobyła drugą nagrodę w recytacji, Olga pierwszą w konkursie wokalnym.

Uczennice są wychowankami instruktorów MDK-DŚT Magdy Sinoff (Studio Wokalne eMDeK) i Bernarda Karwowskiego (Studio Piosenki PopArt).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości