Reklama

Łomżyńscy karatecy na zawodach w Warszawie

02/12/2024 10:20

W Warszawie odbył się turniej IKO Warsaw Open z udziałem ponad 400 zawodników z całej Polski, w tym z Łomży.

Zawody były mocno obsadzone, startowali w nich m.in. medaliści Mistrzostw Polski i Europy. Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate zaprezentowali się zadowalająco, tocząc wyrównane pojedynki.

Na podium stanęli:

Adam Burczyk – juniorzy,

Mateusz Marczuk – młodzicy,

Laura Sierzputowska, Dominika Boryszewska, Łucja Dzitkowska, Kacper Grądzki, Jan Wróblewski – kadeci.

Na wyróżnienie zasługuje start Łucji Dzitkowskiej, która zajęła 1 miejsce w swojej kategorii. Stoczyła 3 pojedynki, a każdy z nich zakończyła przed upływem regulaminowego czasu, co świadczy o dużych możliwościach i dobrze rokuje na przyszłość.

Źródło: Łomżyński Klub Karate
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości