W Warszawie odbył się turniej IKO Warsaw Open z udziałem ponad 400 zawodników z całej Polski, w tym z Łomży.
Zawody były mocno obsadzone, startowali w nich m.in. medaliści Mistrzostw Polski i Europy. Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate zaprezentowali się zadowalająco, tocząc wyrównane pojedynki.
Na podium stanęli:
Adam Burczyk – juniorzy,
Mateusz Marczuk – młodzicy,
Laura Sierzputowska, Dominika Boryszewska, Łucja Dzitkowska, Kacper Grądzki, Jan Wróblewski – kadeci.
Na wyróżnienie zasługuje start Łucji Dzitkowskiej, która zajęła 1 miejsce w swojej kategorii. Stoczyła 3 pojedynki, a każdy z nich zakończyła przed upływem regulaminowego czasu, co świadczy o dużych możliwościach i dobrze rokuje na przyszłość.