Od samego początku istnienia naszego portalu zbieramy i publikujemy mistrzowskie parkowania łomżyńskich kierowców. Prezentujemy galerię z najciekawszymi zdjęciami nadesłanymi przez naszych Czytelników.
Zobaczcie sami, co potrafią i przed czym nie cofną się zdesperowani kierowcy szukający miejsca dla swojego samochodu podczas gorączki zakupowej.
Będziemy polować na kolejne fotki przy każdej nadarzającej się okazji. Nie możemy jednak być zawsze i wszędzie. Dlatego przypominamy się Wam!. Jeżeli zauważycie któregoś z "mistrzów parkowania" i macie przy sobie choćby nawet telefon komórkowy z aparatem, nie wahajcie się! Każdy Wasz "strzał" będzie mile widziany i opublikowany. Wspólnie działajmy, by piętnować wszelkie przypadki bezmyślności, a czasami zwykłego chamstwa.
Zdajemy sobie sprawę, że zwalczyć tego nie zdołamy, ale może choć w ograniczonym stopniu zdołamy zmniejszyć skalę takich niepożądanych zachowań. Róbcie zdjęcia i ślijcie na mylomza@mylomza.pl !