Klub Radnych „Mariusza Chrzanowskiego” wnosi o przyjęcie stanowiska potępiającego zbrojną agresję Rosji na Ukrainę. Rada Miejska Łomży ma zająć się tym podczas najbliższej sesji. Znamy treść dokumentu.
Wniosek o podjęcie stanowiska w sprawie agresji Rosji na Ukrainę złożył Klub Radnych "Mariusza Chrzanowskiego".
„Uważamy, że jako samorząd Łomży powinniśmy solidaryzować się z Narodem Ukraińskim, napadniętym 24 lutego br. przez wojska Federacji Rosyjskiej. Potrzeba wyrażenia stosownej opinii na zaistniałą sytuację wynika również z faktu, że nasze miasto współpracuje z czterema samorządami na Ukrainie. Podobne inicjatywy podjęło już wiele Rad Gmin w naszym kraju” – czytamy w dokumencie podpisanym przez przewodniczącego Andrzeja Grzymałę.
Reklama
Przyjęciem stanowiska radni zajmą się podczas najbliższej sesji, która odbędzie się 23 marca br.
Proponowana treść:
