Reklama

Łomżyńscy taekwondziści z medalami Hidori Cup [FOTO]

18/11/2024 09:24

W miniony weekend odbył się w Olecku prestiżowy turniej taekwondo olimpijskiego Hidori Cup. Zwycięsko i z medalami powrócili z niego młodzi zawodnicy z MKS „Medyk” Łomża.

Z dumą możemy powiedzieć, że był to dla nas niesamowicie udany start, gdyż wróciliśmy z całym workiem medali! Zawodnicy pokazali niesamowitą formę, determinację i świetne przygotowanie techniczne. Każdy pojedynek był niezwykle emocjonujący, a walka toczyła się do samego końca. Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i wsparciu trenerów zdobyliśmy wiele złotych, srebrnych i brązowych medali, co pokazuje, że nasza drużyna należy do ścisłej czołówki - mówi trener Paweł Remiszewski z MKS Medyk.

W kategorii dzieci dwa złote medale zdobył Jakub Remiszewski, a Julia Remiszewska medal srebrny. Łucja Zapert zdobyła podczas turnieju dwa medale: złoty i brązowy, a Marek Pasławski wrócił ze złotem.

Reklama

W kategorii młodzika medal złoty zdobyła Patrycja Pasławska, a Laura Romatowska medal srebrny. Liliana Tomaszewska i Natalia Remiszewska wróciły natomiast z brązem.

Każdy z naszych zawodników dał z siebie wszystko, a atmosfera na trybunach była niesamowita – kibice nie szczędzili gardeł, dopingując naszą drużynę. Turniej Hidori Cup pokazał, że ciężka praca przynosi efekty, a nasze osiągnięcia to powód do dumy dla całej społeczności - dodaje Paweł Remiszewski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/11/2024 09:27
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości