Reklama

Łomżyńska policjantka zajęła I miejsce w zawodach MMA [FOTO]

31/10/2023 12:57

W Gliwicach odbyły się 8 Mistrzostwa MMA, w których udział wzięła łomżyńska policjantka - starszy posterunkowy Kinga Szyłak. Łomżę reprezentowali również zawodnicy z Fight Club Łomża.

Ponad 700 osób zgłosiło się do udziału w mistrzostwach amatorskiego MMA w Arenie Gliwice, które odbyły się w zeszły weekend. Jedną z zawodniczek była starszy posterunkowy Kinga Szyłak z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Policjantce udało się zdobyć pierwsze miejsce w rywalizacji MMA w kategorii 47,7 kg. 

- Policjantka na co dzień służbę pełni w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym łomżyńskiej komendy. Sportami walki interesuje się od kilku lat, a od dwóch sukcesywnie trenuje MMA. Efekty treningów przekładają się na skuteczność w codziennej służbie, a więc i bezpieczeństwo - informuje KMP Łomża. 

Reklama

Dodatkowo brązowe medale zdobył Hubert Wronka i Mikołaj Kowalewski w kategorii kadetów 67 i 70 kilogramów.

źródło: KMP Łomża
fot.: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości