Reklama

Łomżyński szpital otrzyma dofinansowanie z budżetu województwa

22/12/2023 08:39

Podczas ostatniego spotkania zarządu województwa, podjęto decyzję o przyznaniu wsparcia podlaskim placówkom medycznym. Na ten cel zostanie przeznaczone blisko 3 mln zł. Dofinansowanie otrzyma Białostockie Centrum Onkologii, a także szpitale wojewódzkie w Białymstoku, Suwałkach i Łomży.

Podlaskie placówki medyczne będą mogły doposażyć swoje poradnie oraz oddziały szpitalne, a także zakupić niezbędne aparatury medyczne czy też wyremontować budynki. Na liście szpitali, które otrzymają wsparcie finansowe widnieje również Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Łomżyńska placówka otrzyma o 400 tys. zł większe dofinansowanie na adaptację pomieszczeń, na potrzeby Pracowni Tomografii Komputerowej, Pracowni Mammografii oraz Pracowni USG. Łączna suma pieniędzy przeznaczonych na ten cel z budżetu województwa to 1,5 mln zł.

Reklama


źródło: podlaskie.eu

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości