Reklama

Łomżyński sztab 23. finału WOŚP już działa

13/12/2014 08:12

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjdą na ulice Łomży i regionu, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. w Łomży utworzył się już sztab 23. Finału WOŚP, który teraz czeka na zgłoszenia wolontariuszy. Portal www.mylomza.pl przyłączył się do akcji jako partner medialny.

Ruszyła już rejestracja wolontariuszy. Zapisy trwają do 20.12.2014 roku. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z decyzją i zapisz się już teraz! Więcej informacji na stronie sztabu: www.wosplomza.pl

Już teraz znana jest część atrakcji, jakie czekają na wszystkich tych, którzy zdecydują się wesprzeć akcję datkiem pieniężnym. W akcję włączył się m. in. łomżyński MOSiR, który udostępni jedną tercję lodowiska "Biały Orlik" dla mieszkańców Łomży i okolic. Wejście na lodowisko polegać będzie na tym, że uczestnicy wrzucają dobrowolną kwotę do puszki, którą będzie posiadał wolontariusz WOŚP. Po raz kolejny zorganizowane zostanie podwodne kwestowanie, które w poprzedniej edycji cieszyło się wielką popularnością. Sztab zaprasza te na imprezę organizowaną w dniu 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez klub Łomża 4×4. Będzie to impreza dla miłośników jazdy terenowej na byłym torze crossowym w Piątnicy.

Reklama

Herbaciarnia Pikoteria z Łomży, która jest jednym ze sponsorów tegorocznego Wielkiego Finału WOŚP, zaprasza wolontariuszy na rozgrzewającą herbatę z miodem i imbirem. Pikoteria zapewni miłą i ciepłą atmosferę. Dzięki pomocy ze strony Herbaciarni, wszyscy uczestnicy wielkiego wydarzenia będą mogli odpocząć i zregenerować siły do dalszej pracy.

Głównym sponsorem 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży jest Galeria Veneda. To właśnie w Venedzie 11 stycznia 2015 roku odbędzie się 23. Finał. W wydarzeniu wezmą udział zespoły: Crowley, Divine Weep, Main Street Band, Total Idiots Epidemy, Oxide, Cassel.

Reklama

Został już tylko niespełna miesiąc, a liczba miejsc wolontariuszy jest ograniczona! Dlatego też nie zwlekajcie z decyzją. Zgłoście się już teraz. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie na facebooku "Sztab WOŚP Łomża", a także na stronie www.wosplomza.pl.

Mile widziane będą także wszystkie chętne osoby, firmy, zespoły itp. do pomocy w organizacji Wielkiego Finału.

Kontak z łomżyńskim sztabem WOŚP: wosp@emclat.pl lub tel.: 690 007 509.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości