Reklama

Łomżyński teatr rozpoczął próby do pierwszej w tym roku premiery

16/01/2025 14:18

Autorski spektakl Tomasz Mana pt. „Chłopiec i Gwiazdka” będzie pierwszą w tym roku premierą na scenie Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

Autorski spektakl Tomasz Mana pt. „Chłopiec i Gwiazdka” będzie pierwszą w tym roku premierą na scenie łomżyńskiego teatru. Za reżyserię i muzykę odpowiada Tomasz Man, a scenografię zaprojektowała Anetta Piekarska-Man. Ruch sceniczny opracował Artur Dobrzański. Wideo zrealizowała Zuzanna Piekarska.

W spektaklu wystąpią: Miłosz Cieślik, Adam Piotrowski, Sylwia Polívková, Julia Sacharczuk i Rafał Swaczyna.

Z niecierpliwością oczekujemy na pierwszy pokaz spektaklu, który odbędzie się już 1 marca. Realizatorzy i teatralne pracownie działają na pełnych obrotach, aby stworzyć dla Was coś naprawdę wyjątkowego! - zapowiada na swoje stronie Teatr Lalki i Aktora w Łomży.

Reklama

O spektaklu:

͏„Chłopiec i Gwiazdka” to historia o chłopcu, któremu przydarzyła się magiczna przygoda. Chłopiec bał się zasypiać w nocy i poprosił swoją ulubioną gwiazdkę na niebie, żeby pomogła mu przezwyciężyć strach. Gwiazdka nagle zjawiła się w jego pokoju. Chłopiec przestał się bać ciemności, ponieważ pokój został oświetlony przez emanującą ciepłem i światłem Gwiazdkę. Gwiazdka w zamian poprosiła Chłopca, żeby rano pokazał jej świat, w którym żyje. Mogła na Ziemi przybywać tylko do zachodu słońca, bo w nocy musiała wrócić do swoich sióstr, gwiazd, do "gwiazdodomu". Chłopiec pokazał jej szkołę, poznała jego klasę i nauczycielkę, gwiazdę kina, ale też groźnego generała z wojska oraz pragmatycznego biznesmena. W pewnym momencie Gwiazdka została "ukradziona" Chłopcu, ale wszystko dobrze się skończyło.

Źródło: Teatr Lalki i Aktora w Łomży
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości